Deutch English Slovensky
Jazyk / Language / Sprache:

Výhody

Prečo si vybrať firmu KAMENÁRSTVO IVAN RIEDL?

dlhoročné skúsenosti

Firmu založil v roku 1992 Ivan Riedl, ktorý pracoval ako kamenár vyučený v odbore od roku 1968.

Od roku 1992 sme postupne modernizovali strojové vybavenie firmy, výrobné a skladové priestory s cieľom dosiahnuť vysokú kvalitu výrobkov a služieb zákazníkom. Získané skúsenosti v oblasti výroby a montáže kamenárskych výrobkov sú veľkým prínosom hlavne pri realizácii náročnejších zákaziek.

garancia kvality

Kvalita výrobkov je na prvom mieste v poskytovaní našich služieb. Dovážame prírodný kameň 1.akosti (Premium Quality). Kvalita opracovania kameňa je v našej firme garantovaná moderným strojovým vybavením. Naše výrobky opracované CNC technológiou sú na prvý pohľad lepšie a krajšie ako pri konvenčnom opracovaní ručným náradím. Precíznosť opracovania je typickým znakom odlišnosti našich výrobkov od výrobkov konkurencie.

veľkosklad materiálov

Ponúkame výber materiálu priamo z nášho skladu, kde široká škála žúl a mramorov v rôznych farbách uspokojí aj náročného zákazníka. Ponuku materiálov pravidelne rozširujeme o nové kamene.
Keďže kameň je prírodný produkt, ktorý podlieha variáciám vo farebných odtieňoch a kresbe aj v rámci dosiek z jedného bloku, neodporúčame vyberať si ho podľa vyobrazenia z katalógov alebo podľa malých vzoriek. Tie sú často neaktuálne a zobrazujú len reprezentatívny odtieň a štruktúru kameňa. Konkrétny materiál, ktorý je momentálne dostupný pre vašu objednávku nemusí byť zhodný so vzorkou v katalógu. Toto po dodaní alebo realizácii zákazky môže zapríčiniť sklamanie a nespokojnosť zákazníka. Preto v našej firme preferujeme výber kameňa priamo z nášho skladu. Z veľkej ponuky žulových a mramorových dosiek si môžete vybrať ten materiál, ktorého farba a štruktúra najviac spĺňa vaše predstavy.

dodanie netradičných materiálov

Hľadáte pre svoj projekt materiál exkluzívny a odlišný od bežne dostupných na našom trhu? Zabezpečíme vám ho. Po analýze vašej predstavy o farbe a štruktúre kameňa vám zostavíme ponuku vhodných materiálov. Dodáme fotografie dosiek spolu s cenovou ponukou na odsúhlasenie pred objednaním materiálu. Zabezpečíme najekonomickejšiu dopravu s ohľadom na vaše časové nároky. Vykonáme odborné zameranie, výrobu a montáž výrobkov.

výroba atypických výrobkov

Naše strojové vybavenie nám umožňuje vyrábať aj atypické interiérové a exteriérové výrobky z kameňa. V stavebnej oblasti sú to napr. stĺpy, rímsy, fontány, masívne schody, portálové krby, ambony a obetné stoly do kostolov. V oblasti cintorínskej architektúry prevládajú masívne rámy , hranoly a hrubé časti klasických pomníkov rodinných hrobiek. Maximálny rozmer výrobku je 4000x1500x1500mm. Výroba je možná podľa vami dodaných nákresov alebo výroba priamo z výkresov architekta.

individuálny prístup ku každej zákazke

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Vyrábame presne na mieru podľa požiadavky zákazníka so zreteľom na estetiku, funkčnosť a použitie v interiéri alebo exteriéri. Poradíme vám pri výbere vhodného kameňa pre daný projekt. Snažíme sa vyhovieť vašim požiadavkám v tvare a farebnej predstave diela. Vypracujeme cenovú ponuku a stanovíme termín začatia a ukončenia zákazky. Svojou precíznou prácou si získavame stále viac zákazníkov. Bude nás tešiť, ak budete patriť medzi nich.

krátka dodacia doba

Dostupnosť materiálov na našom sklade spolu s moderným strojovým vybavením nám umožňuje vybaviť objednávku v čo najkratšom čase.

profesionálna montáž

Naši pracovníci vykonávajú montáž na profesionálnej úrovni v stavebnej i cintorínskej oblasti. Väčšina z nich je vyučená v odbore „kamenár“. Dlhoročné skúsenosti, dodržiavanie technologických postupov, použitie profesionálnych kotviacich materiálov, lepidiel, tmelov a stavebnej chémie vám zaručia dlhovekú úžitkovú a estetickú hodnotu diela.

doprava zdarma

Pri montáži našich výrobkov vykonávame dopravu do 100km zdarma. Nad 100km po dohode so zákazníkom.

poradenstvo

Počas realizácie zákaziek poskytujeme zákazníkovi poradenstvo v oblasti použitia vhodného typu kameňa zo zreteľom na jeho vlastnosti, technické parametre a použitie. Taktiež poradíme v oblasti technologického postupu montáže výrobkov z kameňa a výbere vhodného spojovacieho materiálu. Poskytujeme poradenstvo v oblasti použitia chémie určenej na údržbu a konzerváciu kameňa hlavne v stavebnej oblasti (impregnácie, čističe škvŕn, zvýrazňovače farieb,...atď).

sieť zákazkových kancelárií

Zákazníkom z iných regiónov nie je potrebné cestovať priamo na prevádzku firmy. Máme vybudovanú sieť zákazkových kancelárií so stálou výstavou našich výrobkov na regionálnych pobočkách VARÍN, RAJEC, PRIEVIDZA,ŽILINA-POVAŽSKÝ CHLMEC, kde vás radi privítame a ponúkneme Vám pomoc pri riešení vašich zámerov s celou paletou našich služieb a výhod.

Kontakty a adresy na jednotlivé kancelárie »

Späť na vrch stránok